Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos grupė (VVG)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(...)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Svetainę finansuoja
 
 
 

 
 
 
 
Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos grupė (VVG)

2020 m. rugsėjo 19 d. Raseiniuose vyko kasmetinė Rudenėlio šventė "Rudens bendrystės sodas". Rudenėlio šventėje dalyvavo ir RRŽRVVG atstovai.

Šventės metu vyko mugė ir įvairi pramoginė dalis. Įvairaus amato prekeiviai ne tik iš Raseinių rajono, bet ir visos Lietuvos kvietė įsigyti tiek žuvies, tiek kitokios produkcijos, įvairių tautinio paveldo produktų. Nors situacija Lietuvoje dėl viruso "Covid 19" pakoregavo ir šventės planus, tačiau tiek vaikai, tiek ir suaugusieji tikrai rado pramogų.

Renginio metu RRŽRVVG atstovai bendravo su šventėje dalyvavusiais bendruomeninių organizacijų atstovais, prekeiviais, verslo atstovais, kurie buvo supažindinti su 2016-2023 m. VPS, jos eiga, buvo supažindinti su investicinių priemonių galimybėmis, aptarti įgyvendinti vietos projektai. Besidomintys buvo kviečiami dalyvauti ir teikti paraiškas vietos projektų finansavimui gauti. Renginio metu su dalyviais taip pat buvo diskutuojama apie RRŽRVVG gyventojų motyvaciją, buvo generuojamos idėjos, kurios padėtų sėkmingiau įgyvendinti 2016-2023m. strategiją.

Nors situacija Lietuvoje ir pakoregavo šventės planus, žmonių dalyvavo mažiau, nei įprastai, tačiau susirinkusieji nestokojo geros nuotaikos ir smagiai leido laiką.

 

   

 
 
 
 
Partneriai ir remėjai
 
 
 
Kopijuoti ir platinti www.zvvg.lt informaciją be sutikimo draudžiama.
Tinklapių kūrimas: profesoriai.lt
lt en ru