Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos grupė (VVG)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(...)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Svetainę finansuoja
 
 
 

 
 
 
 
Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos grupė (VVG)

 2019 m. birželio 12 d. Raseinių rajono žuvininkystės regiono vietos veiklos grupės administracija lankėsi Mirklių km. bendruomenėje, kurioje organizavo informacinį renginį, kurio metu susirinkusiuosius informavo apie KVIETIMĄ NR. 3 teikti vietos projektus pagal VPS priemonę "Žuvininkystei skirtos infrastruktūros išsaugojimas ir pritaikymas žuvininkystės verslo ir visuomenės poreikiams".

 Susitikimo metu RRŽVVG administracija, įgyvendindama VPS Horizontaliuosius principus, parengė pristatymą tema „RRŽRVVG teritorijos gyventojų ir jų bendruomenių, bendruomeniškumo ir pilietiškumo skatinimas įgyvendinant vietos plėtros 2016 – 2023 m. strategiją“. 

 Susitikimo metu dalyviai buvo supažindinti su aktualiausia VPS vykdymo informacija bei problematika. Dalyviai buvo kviečiami dalyvauti bei teikti paraiškas pagal KVIETIMO NR. 3 VPS priemonę.

 Renginio metu buvo aktyviai diskutuojama aktualiomis temomis, aptariamos problemos, su kuriomis dažnai susiduria pareiškėjai. Dėmesys buvo skiriamas, kad įgyvendinami projektai didintų kaimo gyventojų kultūrinio gyvenimo pridedamają vertę, kad į projektų atrankos procesus būtų kuo aktyviau įtraukiami asmenys, turintys gebėjimų kultūros srityje.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Partneriai ir remėjai
 
 
 
Kopijuoti ir platinti www.zvvg.lt informaciją be sutikimo draudžiama.
Tinklapių kūrimas: profesoriai.lt
lt en ru