Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos grupė (VVG)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(...)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Svetainę finansuoja
 
 
 

 
 
 
 
Raseinių rajono žuvininkystės vietos veiklos grupė (VVG)

2017 m. spalio 30 d. Paupio mokykloje vyko susitikimas su Raseinių ŽRVVG administracijos darbuotojomis.

Įgyvendinant LEADER metodo principą "Iš apačios į viršų" vietos veiklos grupės darbuotojos susitiko su vietos valdžios atstovais, bendruomeninių organizacijų ir pilietinės visuomenės atstovais. Susitikimo metu buvo pristatyta 2016 - 2023 m. vietos plėtros strategija, dalyviams buvo pateikta informacija apie strategijoje numatytus prioritetus, siekius didinti akvakultūros ir žvejybos sektoriaus konkurencingumą, kuriant naujas darbo vietas, gerinant darbuotojų darbo sąlygas, gerinant infrastruktūrą, diegiant inovatyvias technologijas, finansavimo galimybes.

Susitikimo metu susirinkusiems dalyviams taip pat buvo pristatyti pranešimai temomis  „Susitikimas su RRŽRVVG teritorijos bendruomeninių organizacijų, kitų pilietinės visuomenės atstovais įgyvendinant  vietos plėtros 2016–2023 m. strategiją“, Moterų ir vyrų lygių  galimybių ir nediskriminavimo skatinimas įgyvendinant  vietos plėtros 2016–2023 m. strategiją“.

Susitikimo dalyviai buvo supažindinti su aktualiausia VPS vykdymo informacija bei problematika, taip pat jie buvo raginami dalyvauti bei teikti paraiškas pagal VPS numatytas investicines priemones.

Susitikimo pabaigoje buvo atsakyta į dalyvių užduotus klausimus, vyko diskusija aktualiomis temomis.

 

 
 
 
 
Partneriai ir remėjai
 
 
 
Kopijuoti ir platinti www.zvvg.lt informaciją be sutikimo draudžiama.
Tinklapių kūrimas: profesoriai.lt
lt en ru